Contact


Voorzitter :

M. Arnoldus

Verdistraat 167

7204PW Zutphen

0575527617

0653281383

voorzitter@szo-zutphen.nl

 

Penningmeester :

M. Nijdeken

penningmeester@szo-zutphen.nl

m.nijdeken@szo-zutphen.nl

 

Secretaris / Trainer :

G. Brouwer

Kruizemuntstraat 1 ( Postadres )

7383 XL Voorst

0575-502068

g.brouwer@szo-zutphen.nl

secretaris@szo-zutphen.nl

 

Bestuurslid :

G. J. Schoenmaker

Johan de Wittplantsoen 6

7204 GC Zutphen

0575-527616

j.schoenmaker@szo-zutphen.nl

 

Bestuurslid :

E. A. Versteege

0575-461468

d.versteege@szo-zutphen.nl

 

Webmaster :

K. Weever

06-38853035

webmaster@szo-zutphen.nl

webredactie@szo-zutphen.nl

szozutphen@gmail.com

 

Accommodatie :

Het Fluithuus

Damlaan (geen postadres)

Eefde

06-25407773

accommodatie@szo-zutphen.nl

beheerder

G. J. Schoenmaker

 

Bankgegevens :

Bank:                         ABN Amro

Rekeningnummer:         562270396

IBAN:                         NL31ABNA0562270396

KvK-nummer:             40101044

 

Training

Iedere dinsdag

van 19.30 uur tot 21.00 uur


 
 
 
 
 

Direct in contact komen met de SZO

Contact complex


Jan Schoenmaker

Beheer accommodatie


T.  0575-527616

M. 06-25407773

E.  j.schoenmaker@szo-zutphen.nl


Het Fluithuus

Damlaan (geen postadres)

Eefde

T. 0575-469227

Contact bestuur


Gertie Brouwer

Secretaris


T.  0575-502068

E.  secretaris@szo-zutphen.nl


Copyright @webmaster SZO Zutphen Kevin Weever All rights reserved