wie is wie?

Bestuur & commissies

Wie is wie

Dagelijks bestuur

Marco Arnoldus

Voorzitter
voorzitter@szo-zutphen.nl

Gertie Brouwer

Secretaris
secretaris@Szo-Zutphen.nl

Michel nijdeken

Penningmeester
penningmeester@szo-zutphen.nl

Wie is wie

algemeen
bestuur

Kevin Weever

Bestuurslid
kevin@szo-zutphen.nl

Nick Wenneker

Bestuurslid
nick@szo-zutphen.nl

Dolf Versteege

Bestuurslid
Dolf@szo-zutphen.nl

Wim Snelders

Bestuurslid
Wim@szo-zutphen.nl

Wie is wie

website commissie

Kevin Weever

Webmaster
webmaster@szo-zutphen.nl

Nick Wenneker

website commissie
webredactie@szo-zutphen.nl

Lars Vos

Website Commissie
Webredactie@Szo-Zutphen.nl

Daan Brouwer

Website Commissie
Webredactie@Szo-Zutphen.nl

Gerrit Smelt

Website Commissie
Webredactie@Szo-Zutphen.nl

Wie is wie

portefeuille houders

Training: Kevin Weever

Website: Kevin Weever

Sociale media: Lars Vos

KNVB contacten: Nick Wenneker

COVS contacten: Gertie Brouwer

Werving en behoud: Wim Snelders

Contactpersoon bestuur accommodatie: Marco Arnoldus

Onderhuurders: Michel Nijdeken

Voetbal: Dolf Versteege

Activiteiten  en bingo: Geheel bestuur

Technisch weekend: Kevin Weever

IJssel- & Berkeltoernooi: Gertie Brouwer

Sponsoring: Marco Arnoldus

Verhuur accommodatie: Michel Nijdeken

Accommodatie: Jan Schoenmaker

Spelregels: Kevin Weever   

Opleidingen: Nick Wenneker